در حال دريافت اطلاعات...
ساخت ایران/وارداتي :
همهselect
select
select
select
Parto e Aftab e Yazd Co.
مجمع موسسين شركت پرتوآفتاب يزد در سال 1388 تشكيل گرديد. بعد از جلسات متعدد و ارزيابي كليه مسائل تصميم ... بر آن شد كه يك واحد چرم، در استان يزد احداث و راه اندازي گردد. بنابراين در اقدام اول زميني به مساحت 9300 متر مربع خريداري و يك سالن توليد، انبار و يك سالن مواد سازي، اداري و نگهباني در آن احداث گرديد. با ارزيابي كارشناسان شركت تصميم گرفته شد دستگاه چرم چهار هد طرح ايتاليايي ، دستگاه آسياب مواد، دستگاه هم زن مواد، دستگاه رول كن، دستگاه برش و كاغذ صاف كن ، دستگاه چاپ و يكسري تجهيزات، ابزارآلات و وسايل متفرقه به صورت تدريجي طي 1 سال خريداري و نصب و راه اندازي گردد.    
Parjean Co.
توليد و توزيع پارچه جين.
Pishro Tolid Sanat Research & Engineering Co.
تحقيق، پژوهش، طراحي، توليد و مونتاژ ماشين آلات، تجهيزات و قطعات صنعتي و غير صنعتي و ارائه طرح و مشاوره ... در زمينه خدمات مهندسي شامل نصب، راه اندازي، سرويس و نگهداري كليه ماشين آلات، تجهيزات و سيستمهاي صنعتي و غيرصنعتي و انجام كليه فعاليت هاي بازرگاني شامل خريد، فروش، صادرات و واردات كليه كالاهاي مجاز بازرگاني و ايجاد و اخذ شعب و نمايندگي ها از اشخاص حقيقي و حقوقي داخل و خارج از كشور و شركت در مزايده ها و مناقصه هاي دولتي، نيمه دولتي و خصوصي و همچنين اخذ وام و اعتبار از بانكها و ساير منابع پولي و مالي.    
Tous Wool Weaving Co.
توليد انواع نخ و پارچه و نيز واردات كالاهاي مجاز بازرگاني.
pudineh nakh
توليد نخ تكسچر و پارچه كتن و ..
Noavaran Posh Iran Clothing
انواع پارچه از الياف طبيعي و مصنوعي و تبديل پارچه هاي توليد شده به انواع پوشاك شامل شورت مردانه - زيرپيراهن ... مردانه - لباس زير گرم مردانه - لباس ورزشي مردانه - لباس كار نظامي و پيراهن مردانه مي باشد.    
Poushineh Sirjan Co.
توليد دمپايي و صندل و واردات مواد اوليه.
Pilsan Sanat Aria Co.
واردات كليه كالاهاي مجاز بازرگاني از جمله دوربين عكاسي
حداقل یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید