بازرگاني نويد زر شيمي
5
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
زمينه فعاليت واردات مواد اوليه، ماشين آلات، لوازم يدكي، مواد شيميايي و بسته¬بندي و صادرات فراورده هاي پتروشيمي.
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
61939
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
بازرگاني نويد زر شيمي
نوع فعاليت:
بازرگاني
نام مديرعامل:
محمد حيدري
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
شركت بازرگاني نويدزرشيمي در سال 1386 جهت واردات مواد اوليه، ماشين آلات، لوازم يدكي و مواد شيميايي و بسته بندي مورد نياز براي واحدهاي توليدي و صنعتي فعال در صنايع پتروشيمي تأسيس گرديد.اين شركت همچنين در امر صادرات مواد پليمري به خارج از كشور فعال مي¬باشد. از جمله اهداف شركت در بخش واردات شناسايي تأمين كنندگان مطمئن و متعدد براي واردات كالاهاي لازم براي صنايع پتروشيمي و نيز شناسايي و مذاكره با مشتريان بالقوه خارجي براي فروش محصولات پتروشيمي بوده است.
تعداد محصولات: 85
تعداد محصولات توليدي: 24
تعداد محصولات وارداتي: 61
  • بشقاب بشقاب Plate
  • ليوان ليوان Cup
  • كاسه كاسه Bowl
  • بالش بالش Pillow
  • حوله منسوجات حوله منسوجات Towel \ textile
  • ميز پذيرايي مبلمان ميز پذيرايي مبلمان Coffee table \ furniture
  • رخت آويز مبلمان رخت آويز مبلمان Clothes hanger \ furniture
  • نيمكت نشيمنگاه نيمكت نشيمنگاه Bench \ seat
  • لباس خواب پوشاك لباس خواب پوشاك Nightgown \ clothing
  • لحاف لحاف Quilt
Image
گروه كالا:
select
Plate (3)
بشقاب ها نوعي ظرف پهن با كف صاف وسطح لبه دار با عمق كم مي باشند كه معمولاً از جنس هايي مانند فلز، پلاستيك، ... ملامين و شيشه توليد وعرضه مي شوند. از كاربردهاي بشقاب ها مي توان به استفاده از آنها به عنوان وسيله اي براي سرو غذا درون آنها اشاره كرد. لازم به ذكراست قاب(بشقاب) پذيرايي دراينجا قرار نمي گيرد.    
بشقاب
Cup (3)
ليوان ظرفي است غالباً استوانه اي كه بزرگتر از استكان يا فنجان است و براي نوشيدن مايعات به كار مي رود. ... ليوان ممكن است شيشه اي، كاغذي يا از جنس ديگر باشد.ليوان ها اشكال مختلف دارند و بيشتر به صورت چندين ليوان يك شكل با هم (دست، سِت) فروخته مي شوند. ليوان آب معمولا با ليوان چاي تفاوت هايي دارد. شيارها و شكل هاي روي ليوان معمولا براي نلغزيدن در دست و گيرايي بهتر ايجاد مي شوند. لازم به ذكراست نيم ليوان، زير ليواني و جاي ليوان دراينجا قرار نمي گيرند.    
ليوان
Bowl (3)
كاسه ها از ظروف غذا خوري و از جنس هايي مانند ملامين، شيشه و فلز مي باشند كه از مشخصات ظاهري اين ظروف ... مي توان به ظروفي معمولاً مدور با دهانه باز و لبه هاي بلند اشاره كرد كه از آنها به عنوان وسيله اي براي خوردن مواد غذايي مانند مواد غذايي مايع استفاده مي شود. لازم به ذكراست انواع ديگر كاسه ها مانند كاسه قطعه فرمان خودرو به عنوان نام پايه دراينجا قرار نمي گيرند.    
كاسه
Pillow (9)
بالش يا بالشت وسيله اي است به شكل كيسه چهارگوش كه آن را با ماده نرمي مثل پر، پنبه، الياف يا اسفنج پر ... كرده و در هنگام خواب يا استراحت سر را روي آن مي گذارند.    
بالش
Towel \ textile (3)
حوله تكه اي از الياف جذب كننده از جنس پشم يا پارچه است كه براي خشك كردن يا پاك كردن به كار مي رود. حوله ... ها معمولاً داراي پُرز هستند تا خاصيت آبگيري آن ها بيش تر شود.توجه شود حوله كاغذي در سرگروه 216 كدگذاري مي شود.    
حوله منسوجات
Coffee table \ furniture (3)
ميز وسيله‌اي از اثاث خانه است که از يک صفحه رويي و پايه‌هايي که آن را نگه مي‌دارند تشکيل شده است و غالباً ... براي نگه داشتن غذا يا وسايل ديگر در ارتفاعي مناسب براي استفاده راحت در هنگام نشستن به کار مي‌رود. توجه شود ميز هايي كه به همراه صندلي مي باشند در ست مبلمان كدگذاري مي شوند.    
ميز پذيرايي مبلمان
Clothes hanger \ furniture (1)
وسيله اي است كه جهت آويزان كردن و معمولا خشك كردن لباس مورد استفاده قرار مي گيرد، همچنين قابليت انتقال ... با لباس را دارد و معمولا در كمد لباس جهت آويزان كردن لباس استفاده مي شود، توجه شود كه كمد لباس و جالباسي نام پايه هاي مخصوص به خود را دارند.    
رخت آويز مبلمان
Bench \ seat (4)
نيمكَت گونه اي نشيمن گاه است كه براي نشستن بيش از يك نفر جا دارد. نيمكت ها را معمولاً از چوب يا فلز درست ... مي كنند، توجه شود نيمكت هاي بتني نام پايه مخصوص به خود را دارند (نيمكت بتني _ 09346 ) و در اين نام پايه قرار نمي گيرند و نيمكت بازيكنان ذخيره نيز نام پايه مخصوص به خود را دارد.    
نيمكت نشيمنگاه
Nightgown \ clothing (2)
نوعي لباس راحتي و گشاد مي باشد كه هنگام استراحت و خواب استفاده مي شود و براي سنين و جنسيت هاي گوناگون ... متفاوت است.    
لباس خواب پوشاك
Quilt (1)
لحاف ها لايه هايي از جنس هايي مانند پارچه هاي لطيف مي باشند كه درون آنها توسط اجزاي لايه مانند ديگر از ... جنس هايي مانند الياف هاي پلي استر، پنبه و پشم شيشه پر شده است. از كاربردهاي لحاف ها مي توان به استفاده از آنها به عنوان پوششي راحت به منظور قرار گرفتن بر روي بدن فرد به هنگام استراحت اشاره كرد و از انواع آنها مي توان لحاف هاي نوزادي را نام برد.    
لحاف
رکوردهای 1 الي 10 از 30
دفتر مركزي
تهران- تهران- خيابان آفريقا-ارمغان شرقي_پلاك 13-طبقه 14
كد پستي
1915615164
تلفن:
02122044450-4
دورنگار:
02122015110
info@navidzarchimi.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved