آزاده زارعي كرياني
2
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
اين واحد در زمينه صادرات و واردات فعاليت دارد.
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
56539
نوع شخص:
حقيقي
نام تاميين كننده:
آزاده زارعي كرياني
نوع فعاليت:
بازرگاني
نام مديرعامل:
آزاده زارعي كرياني
نوع شركت:
-
تاريخچه
اين واحد با شماره كارت بازرگاني 651837 در شهرستان آبادان مشغول فعاليت ميباشد.
تعداد محصولات: 141
تعداد محصولات توليدي: 0
تعداد محصولات وارداتي: 141
  • شلوار شلوار Trousers
  • كاپشن پوشاك كاپشن پوشاك Anorak \ clothing
  • شورت پوشاك شورت پوشاك Underpants \ clothing
  • كولر گازي كولر گازي Air conditioner
  • پارچه پارچه Fabric
  • تقويم ديواري تقويم ديواري Mural calender
  • توپ تنيس توپ تنيس Tennis ball
  • ميز تحرير مبلمان ميز تحرير مبلمان Desk \ furniture
  • تخت خواب مبلمان تخت خواب مبلمان Bed \ furniture
  • جارو برقي جارو برقي Vacuum cleaner
Image
گروه كالا:
select
Trousers (1)
نوعي پوشش كه براي پوشاندن پايين تنه به كار مي رود. شلوار را هم مردان و هم زنان مي پوشند. شلوار ممكن است ... جنس هاي مختلفي چون جين يا كتان داشته باشد. توجه شود شلوار نظامي در اين نام پايه تكميلي قرار نمي گيرد.    
شلوار
Anorak \ clothing (1)
نوع لباس زمستاني است كه روي ساير لباس ها پوشيده مي شود. كاپشين در انواع مختلف توليد مي شود. كليه كاپشين ... ها در اينجا قرار مي گيرند بجز كاپشين ها ورزشي.    
كاپشن پوشاك
Underpants \ clothing (1)
نوعي زيرپوش است كه در انواع مختلف موجود مي باشد.توجه شود شورت هايي كه كاربرد خاص دارند در اين نام پايه ... قرار نمي گيرند.    
شورت پوشاك
Air conditioner (1)
وسيله خنك كننده هوا در محيط هاي بسته كه با تبديل گاز به مايع و سپس مايع به گاز گرما را مي گيرد و توليد ... سرما مي كند.    
كولر گازي
Fabric (4)
پارچه لايه اي است كه از شبكه اي از نخ ها و يا الياف طبيعي يا مصنوعي تشكيل شده است كه نوع نخ ها و يا الياف ... و ساختار و نحوه قرار گيري آنها در كنار يكديگر ساختمان پارچه و خصوصيات فيزيكي آن را بوجود مي آورد. پارچه را از روشهاي بافت تاري-پودي، بافت حلقوي(كش بافي يا قلاب بافي)، روشهاي بي بافت، گره زدن توليد مي شود. پارچه ها از نظر مواد بكار رفته انواع گوناگون دارند از جمله پنبه اي(نخي)، پشمي، ابريشمي و غيره.    
پارچه
Mural calender (1)
تقويم ها وسايلي از جنس هايي مانند كاغذ، مقوا و پلاستيك مي باشند كه معمولا از آنها به عنوان وسيله اي براي ... مشخص نمودن تاريخ (تاريخ شمار) مانند مشخص نمودن روز، ماه و سال استفاده مي شود. تقويم شيوه تعيين، نگهداري و تنظيم حساب زمان و تاريخ است که محور آن سال مي‌باشد. تقويم و سالنامه بيشتر به محاسبه و نمايش يک‌دوره يا يک‌سال گفته مي شود.    
تقويم ديواري
Tennis ball (1)
اين توپ از وسايل اصلي ورزش تنيس است كه ورزشكاران آن را به وسيله راكت بين دو طرف تور رد وبدل مي كنند از ... جنس لاستيك و روكش آن پارچه اي پرز دار است كه زرد رنگ و داراي دو خط در طرفين مي باشد توپ رسمي مسابقات تنيس نيز به همين شكل مي باشد .    
توپ تنيس
Desk \ furniture (2)
ميز وسيله اي از اثاث خانه است كه از يك صفحه رويي و پايه هايي كه آن را نگه مي دارند تشكيل شده است و غالبا ... براي نگه داشتن وسايل در ارتفاعي مناسب براي استفاده راحت به كار مي رود.در اين نام پايه تمامي ميزهاي تحرير قرار مي گيرند، توجه شود ميز مطالعه در اين نام پايه قرار نمي گيرد و نام پايه مخصوص به خود را دارد، ميزتحرير اغلب داراي جامدادي و كشو مي باشد، توجه شود اگر صندلي به ميز وصل بود در اين نام پايه كدگذاري مي شود ولي اگر به صورت جدا عرضه شود در نام پايه ست مبلمان كدگذاري مي شو    
ميز تحرير مبلمان
Bed \ furniture (1)
تختخواب، يكي از اسباب بزرگ يا جايي از خانه است كه براي خواب و به عنوان جاي اصلي استراحت از آن استفاده ... مي شود. در تعريف لغت نامه دهخدا از آن، تختي است كه بر آن تشك، لحاف و بالش گذاشته شده و براي خوابيدن مورد استفاده قرار مي گيرد. در تختخواب هاي امروزي، معمولاً از يك تشك كه بر روي جعبه فنر قرار دارد، استفاده مي كنند. توجه شود كه اگر تخت به همراه كمد و... ارائه شود در نام پايه تكميلي ست مبلمان قرار مي گيرد.    
تخت خواب مبلمان
Vacuum cleaner (3)
جاروبرقي وسيله‌اي است که به وسيله مکش، کثافات و گرد و غبار را جمع‌آوري مي‌کند. بعضي از جاروبرقي‌ها نيز ... به وسيله آب کار مي‌کنند. اجزاي جاروبرقي به دو قسمت اصلي الکتريکي و مکانيکي تقسيم مي‌شود. قسمت‌هاي استاتور (قسمت ساکن)، کلکتور (کموتاتور) و جاروبکها (زغال‌ها) قسمتهاي الکترونيکي جاروبرقي را تشکيل مي‌دهند. سيم جمع کن، زباله دان و فيلتر قسمت‌هاي مکانيکي جاروبرقي را تشکيل مي‌دهد.    
جارو برقي
رکوردهای 1 الي 10 از 56
دفتر مركزي
خوزستان- آبادان(خوزستان)- خيابان گمرك جنب اداره بندر پلاك 15
كد پستي
6413843585
تلفن:
06312242353
دورنگار:
06312242353
-
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved